:: Ice Hockey Referee's - Serbia ::

User Login Remember Me                 Niste registrovani?

 
      1       

Tabela delegacija poredjano po datumu -> Broj pogodaka: 16

Datum Vreme
 Mesto
Kateg. Utakmica
između
Glavni sudija Linijski Sudija Delegat Kontrolor  

08-10-2022 - (Sub)

08-10-2022 - (Sub)
  Beograd-Pionir
U12
-

HK Crvena Zvezda

HK Vojvodina

-
Nikolic Matija
Delegat
- []

SHLS 22-23/4

-
Djokic Aleksandar
Sudijska Tehnika
-
08-10-2022 - (Sub)
  Novi Sad-SPENS
IHL Seniori
18.00

HK Vojvodina

HK Triglav Kranj

Pozar Stefan
Mladenovic Uros
Delegat
- []

IHL 8

Nikolic Nemanja
Maletic Goran
Sudijska Tehnika
-

09-10-2022 - (Ned)

09-10-2022 - (Ned)
  Novi Sad-SPENS
U14
-

HK Vojvodina

Medvjedi

Dimanic Mikica
Maletic Goran
Delegat
- []

SHLS 22-23/2

-
Milicevic Dimitrije
Sudijska Tehnika
-

12-10-2022 - (Sre)

12-10-2022 - (Sre)
  Beograd-Pionir
IHL U19
-

Select Team BG U19

Team Croatia Select

Nikolic Nemanja
Mladenovic Uros
Delegat
- []

IHL 1

-
Djokic Aleksandar
Sudijska Tehnika
-

15-10-2022 - (Sub)

15-10-2022 - (Sub)
  Novi Sad-SPENS
IHL Seniori
-

HK Vojvodina

Team Croatia Select

Fazekas Djordje
Djokic Aleksandar
Delegat
- []

IHL 11

Fazekas Tibor
Mladenovic Uros
Sudijska Tehnika
-

16-10-2022 - (Ned)

16-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U19
-

Select Team BG

HK Partizan

Pozar Stefan
Popovic Darko
Delegat
- []

IHL 19

-
Perduv David
Sudijska Tehnika
-
16-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U15
-

Select Team BG U15

HK Slavija Jr

-
-
Delegat
- []

IHL 16

-
-
Sudijska Tehnika
-

22-10-2022 - (Sub)

22-10-2022 - (Sub)
  Novi Sad-SPENS
U12
-

NS Stars

HK Vukovi



Delegat
[]

SHLS 22-23/6



Sudijska Tehnika
22-10-2022 - (Sub)
  Novi Sad-SPENS
U12
-

HK Vojvodina

HK Partizan



Delegat
[]

SHLS 22-23/7



Sudijska Tehnika

23-10-2022 - (Ned)

23-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U19
-

Select Team BG

HK Partizan



Delegat
[]

IHL 21



Sudijska Tehnika
23-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U15
-

Select Team BG

Hk Triglav



Delegat
[]

IHL 24



Sudijska Tehnika

29-10-2022 - (Sub)

29-10-2022 - (Sub)
  Novi Sad-SPENS
U12
-

HK Vojvodina

NS Stars

-
Milicevic Dimitrije
Delegat
- []

SHLS 22-23/9

-
Dimanic Mikica
Sudijska Tehnika
-
29-10-2022 - (Sub)
  Beograd-Pionir
IHL Seniori
-

HK Crvena Zvezda - SENIORI

Team Croatia Select



Delegat
[]

IHL 20



Sudijska Tehnika

30-10-2022 - (Ned)

30-10-2022 - (Ned)
  Novi Sad-SPENS
U14
-

HK Vojvodina

HK Vukovi

Dimanic Mikica
Maletic Goran
Delegat
- []

SHLS 22-23/6

-
Milicevic Dimitrije
Sudijska Tehnika
-
30-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U19
-

Select Team BG

HD HIDRIA Jesenice



Delegat
[]

IHL 28



Sudijska Tehnika
30-10-2022 - (Ned)
  Beograd-Pionir
IHL U15
-

Select Team BG

HD HIDRIA Jesenice



Delegat
[]

IHL 28



Sudijska Tehnika

       1